O nas

Tagomago.pl powstało w 2006 r. na warszawskiej Saskiej Kępie. Założycielami firmy byli dwaj studenci ekonomii wspierani przez doświadczonego przedsiębiorcę. Sklep z roku na rok się rozrastał i zyskiwał opinię najbardziej zaufanej perfumerii online w Polsce.

W latach 2010-2011 Money.pl, „Wprost” i „Gazeta Wyborcza” nagradzały nas tytułami Najlepszego Sklepu Internetowego w branży drogeryjnej. W roku 2014 uzyskaliśmy m.in. tytuły „Dobrej Marki 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma” i „Laureata Rankingu Zaufane Opinie Ceneo.pl”. W kolejnych latach uzyskaliśmy Znak Jakości Q od Opineo.pl, zostaliśmy wyróżnieni w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo (2016r.) oraz znaleźliśmy się wśród najlepszych sprzedawców na Ceneo (2017 r.). W kategorii  "Najlepszy Sprzedawca w Kup na Ceneo" w rankingu Ceneo.pl 2017 zajęliśmy 3 miejsce.

 

  

 

Pomimo dynamicznego rozwoju, nasz sklep to tak naprawdę wciąż rodzinna firma. Trzon ekipy stanowią od wielu lat te same zaprzyjaźnione osoby, dla których świat perfum to przede wszystkim pasja i przygoda. Naszych Klientów, także tych najbardziej wymagających, po prostu lubimy i traktujemy indywidualnie. A ponieważ na zapachach znamy się jak mało kto, to zawsze jesteśmy gotowi, żeby Wam doradzać i pomagać – zarówno w sklepie stacjonarnym na Dworcu Centralnym w Warszawie, jak poprzez infolinię.

Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dostawców oryginalne kosmetyki oferujemy nawet do 70% taniej niż w tradycyjnych perfumeriach stacjonarnych. A to nie wszystko. Zapisując się do naszego newslettera, otrzymujesz sekretne oferty, które pozwalają dodatkowo zaoszczędzić na zakupach lub mieć szybszy dostęp do najgorętszych nowości.

Choć nazwa sklepu pochodzi od porośniętej dzikimi sosnami wyspy na Balearach, to znaczna część naszej siedziby mieści się w Warszawie i tam nam dobrze ;)