Ranking błyszczyków 2023

Ranking błyszczyków 2023

Błyszczyki do ust – jak ich nie kochać? Urzekający połysk, od dyskretnego zwilżenia po mocny efekt, szeroki wybór kolorów i pozorna prostota, która może całkowicie odmienić nasz look. Z pewnością niepozorny produkt zasługuje na uznanie, co tylko potwierdzają statystyki!

W 2023 roku nasze klientki chętnie sięgały po różnego rodzaju błyszczyki. Postanowiliśmy jednak sprawdzić, jakie marki lub konkretne produkty najczęściej trafiały do wirtualnych koszyków. W ten sposób powstał niniejszy ranking błyszczyków, który może być zarówno świetną inspiracją podczas zakupów, jak i wstępem w ten fascynujący świat połysku.

KIKO Milano – 3D Hydra Lipgloss: błyszczyk z efektem 3D

Ranking błyszczyków otwieramy propozycjami od KIKO Milano. Znajdziesz tutaj aż kilkadziesiąt różnych odcieni – od bladych i pastelowych róży po intensywną czerwień. Szeroki wybór to ogromny, ale niejedyny atut. Błyszczyk nadaje soczysty i pełny wygląd ustom, dzięki czemu wydają się one wizualnie powiększone. Taki efekt 3D idzie w parze z lekkością i komfortem noszenia, więc produktu praktycznie nie czuć na skórze.

Estée Lauder – Pure Color Envy Color Lip Volumizer

Błyszczyk od Estee Lauder to produkt, który z pewnością może budzić czystą zazdrość u innych osób. I nic dziwnego, bo po aplikacji usta wydają się powiększone i pełniejsze – a to wszystko bez profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Dodajmy do tego doskonałe nawilżenie i piękny kolor, a zyskamy produkt, którego noszenie zwyczajnie cieszy. Przekonało się o tym wiele naszych klientek. Czy i Ty dołączysz do tego grona?

Clinique – Chubby Stick™ Moisturizing Lip Colour Balm

Clinique przychodzi do nas z ciekawą propozycją – błyszczkiem w kredce. Formuła zwartego balsamu do ust zapewnia ochronę delikatnej skóry nawet w trudnych warunkach, a wyjątkowa kolorystyka i błyszczykowy look pozwala na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Z kolei praktyczne opakowanie i kredkowe wykończenie ułatwiają aplikację, dzięki czemu jest to świetny wybór dla zabieganych.

Collistar – Twist Ultra Shiny Lip Gloss: błyszczyk z kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to jeden z podstawowych składników w kosmetykach pielęgnacyjnych, ale jego obecność w błyszczyku może zaskakiwać. A przecież takie rozwiązanie to duży krok w stronę kompleksowej dbałości o usta. Tutaj pielęgnacja została połączona z blaskiem, który nie przytłacza, tworząc tym samym delikatny balans między spontanicznością a elegancją. Świetny wybór na co dzień!

Lancome – L'absolu Gloss

Delikatne, ale zauważalne. Świetnie kryjące, ale wydajne. Klasyczne, ale zachwycające. Lancome łączy w sobie różne światy i sprawia, że nawet prosty błyszczyk do ust staje się wyjątkowym kosmetykiem na co dzień. Ten produkt poza pięknym wyglądem, zapewnia także doskonałe nawilżenie dla – to zbawienie dla suchej lub wrażliwej skóry, która wymaga odpowiedniego podejścia! Czy warto mieć „L'absolu Gloss” w swojej kosmetyczne? Miejsce w rankingu jest najlepszym dowodem, że tak.

 

Piękno ma wiele twarzy, co najdobitniej pokazuje nasz mocno zróżnicowany ranking błyszczyków 2023 roku. Być może powyższe propozycje okażą się dla Was inspiracją, a być może poszukujecie jeszcze czegoś innego? W takim razie koniecznie sprawdźcie naszą ofertę, bo kryje się tam wiele perełek!

Powrót do listy artykułów

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.