Odbiór Osobisty

Jesli jesteś z Warszawy lub okolic możesz odebrać zamówienie osobiście.

Nasz sklep mieści się w lokalu n29 w odnowionych pasażach handlowych Dworca. Dogodny dojazd komunikacją miejską (tramwaje, autobusy, metro, pociągi podmiejskie) oraz mnogość miejsc parkingowych (pod dworcem lub w Złotych Tarasach) pozwoli szybko i bezproblemowo odebrać produkty. Akceptujemy karty płatnicze.

Pamiętaj, że odbiór osobisty zamówienia i zakup na miejscu to dwie różne sprawy.

Odbiór osobisty:
Dotyczy odbioru zamówień złożonych wcześniej przez internet. Koszt odbioru wynosi 4 zł i jest niezależny od liczby kupionych produktów. Wynika on z kosztów dostawy produktów z magazynów centralnych.

Zakup na miejscu:
W naszym sklepie  można także dokonać zakupu bez wcześniejszego zamawiania przez internet, lecz w takiej sytuacji dostępna jest tylko część produktów widocznych w sklepie internetowym, a ceny wszystkich produktów są o 4zł wyższe niż na stronie internetowej.


Zdecydowanie sugerujemy zamawianie przez internet z odbiorem osobistym - to się po prostu opłaca :)


mapka

 

 


Godziny pracy sklepu na Dworcu Centralnym, ul. Jerozolimskie 54:


9-20 od poniedziałku do soboty

12-18 w niedziele


UWAGA!

 

Zamawiając produkty z opcją odbioru osobistego, zanim przyjadą Państwo po odbiór należy poczekać na wiadomość mailową potwierdzającą możliwość odbioru (email z informacją o zmianie statusu na: Gotowe do Odbioru). Mimo że w naszym sklepie jest możliwość zakupu na miejscu, nie wszystkie produkty są dostępne "od ręki"- część z nich dostarczana jest z naszego magazynu centralnego. Gdy tylko zamówienie będzie gotowe zostaną Państwo o tym powiadomieni.